Elisabethstraat 24 | BE-8370 Blankenberge | t +32 50 636 640 | belle.epoque@blankenberge.be

Nuttige links:

archief Belle Epoque Centrum raadpleegbaar via HIP (= Historisch Info Punt) Bibliotheek Blankenberge: http://blankenberge.bibliotheek.be/portaal

Stad Blankenberge - www.blankenberge.be

Art Nouveau Blankenberge - www.artnouveaublankenberge.wordpress.com
Art Nouveaunetwerk - www.artnouveau-net.eu

Kusthistories Middelkerke - www.kusthistories.be

Onroerend Erfgoed - www.onroerenderfgoed.be
Netwerk Historische Huizen Vlaanderen - www.historischehuizen.be

Educatief aanbod West-Vlaamse musea - www.west-vlaanderen.be/musea

Beeldenbanken:

Beeldenbank West-Vlaanderen - www.beeldbankwest-vlaanderen.be
Beeldenbank Oostende - www.beeldbankoostende.be
Beeldenbank Zwinstreek - www.sincfala.be

Musea langs de Vlaamse kust:

Paul Delvauxmuseum Koksijde - www.delvauxmuseum.com
't Krekelhof Koksijde - www.museumkrekelhof.be
Abdijmuseum Koksijde - www.tenduinen.be
Navigo Nationaal Visserijmuseum Oostduinkerke - http://nl.navigomuseum.be
Domein Raversijde Oostende - http://www.west-vlaanderen.be/raversijde
Mu.Zee Oostende - www.muzee.be
Zeilschip Mercator Oostende - www.zeilschip-mercator.be
Museumschip Amandine Oostende - www.museum-amandine.be
Fort Napoleon Oostende - www.fortnapoleon.be
Zuivelmuseum Blankenberge - www.zuivelmuseum.be
Bruggemuseum Brugge - www.museabrugge.be
Museum voor Zwinstreek Sincfala Knokke-Heist - www.sincfala.be
Heemkundig Museum De Plate Oostende - www.deplate.be
Oldtimer Motorenmuseum Oudenburg - www.oldtimermotorenmuseum.be

Enkele buitenlandse collega's:

Museum of Tourism (Italië) - www.touriseum.it
Tourism Museum (Griekenland) - www.tourismmuseum.gr
Beside the Seaside (Groot-Brittannië) - www.bridlington.net 
Muzee Scheveningen (Nederland) - www.muzee.nl

Enkele toeristische sites

Westtoer - www.westtoer.be
De Vlaamse kust - www.dekust.org
Toerisme Vlaanderen - www.toerismevlaanderen.be
De Lijn 125 jaar kusttram - www.delijn.be/125jaarkusttram

Andere:

Jeugdherberg De Wullok - www.jeugdherbergen.be/blankenberge

© Copyright 2009, Autonoom Gemeentebedrijf Blankenberge - All Rights Reserved